Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 17.05.2017 · 0 komentarzy · 630 wyświetleń

Niezawodny VW Golf konkurencją dla Skody

Volkswagen Golf siódmej generacji po faceliftingu stał się konkurentem na rynku – między innymi dla modelu Skoda Octavia.

Volkswagen Golf siódmej generacji jest produkowany już od 2012 r. W przypadku tego modelu lifting polegał głównie na wprowadzeniu stylistycznych zmian, na przykład na przeprojektowaniu zderzaków i świateł.

Modernizacje z myślą o konsumentach

Konstrukcja samochodu opiera się na płycie podłogowej MQB. Tę samą zastosowano w Skodzie Octavii, dlatego siłą rzeczy odświeżony model siódmej generacji będzie dla niej konkurencją. Zmiany obejmują wszystkie wersje modelu. W ramach liftingu wprowadzono nowe reflektory halogenowe oraz odmienione przednie błotniki. Dodatkowo zastosowano zmodyfikowane tylne lampy LED – owe. Z przodu LED – owe reflektory także zastąpiły starsze, ksenonowe lampy. Zmiany zaszły również we wnętrzu. Dodano dekoracyjne panele, a tapicerka zyskała nowe desenie. Po liftingu konsumenci mają do wyboru nowe wzory felg i kolory lakierów.

Pasek na osłonie chłodnicy, końcówki wydechu i inne detale


Sportowe wersje GT wyróżniają się na tle innych pod względem detali – diabeł tkwi w szczegółach. Zamiast chromowanej listwy w osłonie chłodnicy oraz reflektorach zastosowano aplikacje, które pod względem kolorystycznym są dostosowane do charakteru modelu. Ważnym elementem wyróżniającym wersję GTI jest czerwony pasek widniejący na osłonie chłodnicy. W VW Golfie Variant zastosowano opcjonalne wyposażenie w postaci chromowanych końcówek wydechu w kształcie trapezu.

System Composition Colour

Nowością wprowadzoną w ramach ostatniego liftingu VW Golfa jest również system Composition Colour – cyfrowy wyświetlacz z interaktywnymi funkcjami. Posiada on wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala prezentujący obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Discover Pro z nawigacją otrzymał dotykowy ekran o przekątnej równej 9,2 cala. Jednocześnie rozdzielczość wzrosła do 1280 x 640 pikseli. Nowością jest też wyposażenie go w system obsługi gestów.

Nowoczesne rozwiązania z myślą o komforcie jazdy

Volkswagen Golf został wyposażony w takie dodatkowe funkcje, jak system rozpoznawania znaków drogowych, asystenta jazdy w korkach oraz system wykrywania aut znajdujących się w martwym polu bocznych lusterek.

Zarówno oferty VW Golfa, jak i modeli Skody Octavi znajdziesz na naszym portalu ogłoszeniowym samochody.io. Na tej giełdzie samochodowej możesz znaleźć się nie wychodząc z domu. Wykorzystaj potencjał internetowej platformy i wyszukaj łatwo odpowiednią ofertę dla siebie.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@Samochodyio.pl

Kontakt