Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 6.09.2017 · 0 komentarzy · 70 wyświetleń

Warszawska wypożyczalnia samochodów na minuty mocno się rozwija

Z warszawskiej wypożyczalni pojazdów na minuty znanej pod nazwą Traficar mogą korzystać mieszkańcy dzielnic Bielany, Bemowo oraz Wilanów. Powiększenie zasięgu tej wypożyczalni to element planu zakładającego dostępność tej usługi na terenie całej stolicy. W ciągu dwóch miesięcy liczba dzielnic, w których można wypożyczyć pojazd w ramach usługi Traficar zwiększyła się z siedmiu do piętnastu.

Wypożyczalnia pojazdów na minuty Traficar w Warszawie poszerza swój zasięg

W momencie uruchomienia tej usługi na terenie Warszawy, była ona dostępna na terenie siedmiu dzielnic: Śródmieście, Żoliborz, Wola, Ochota, Mokotów, Praga Północ oraz Praga Południe. Aktualnie w granicach strefy wypożyczeń wchodzą dzielnice, takie jak Ursynów, Okęcie (częściowo), Białołęka (częściowo), Ursus, Włochy, Bielany, Bemowo oraz Wilanów. Rozbudowa tej strefy była odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy od jej uruchomienia informowali gdzie chcą korzystać z usługi.

Do korzystania z takiej wypożyczalni niezbędna jest aplikacja mobilna przeznaczona na smartfony. Po aktywacji swojego konta, użytkownik ma możliwość odnalezienia i rezerwacji najbliższego pojazdu. Po wykonaniu tej czynności klient musi dotrzeć do pojazdu w ciągu 15 minut, zeskanować kod QR umieszczony na pojeździe i od tego momentu możliwa jest jazda. Jeśli chodzi o cennik to obejmuje on trzy elementy: pokonany kilometr (0,80 zł), minuta jazdy (0,50 zł), postój (0,10 zł za minutę).

Opisywana usługa jest dostępna w ramach modelu otwartego (free-floating). Oznacza to, że auto można oddać w dowolnym miejscu, a nie w wyznaczonych w tym celu punktach. Traficar współpracuje z PKN Orlen i dzięki temu możliwe jest zwracanie pojazdów na dedykowanych miejscach na stacjach benzynowych. Dokładny obszar działania strefy można sprawdzić na stronie internetowej firmy Traficar oraz w aplikacji na smartfonie.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@Samochodyio.pl

Kontakt