Czy makijaż permanentny jest bolesny?


Wszyscy boimy się bólu. Jeżeli zamierzasz poddać się zabiegowi, z którym nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia, na pewno zastanawiasz się, czy przypadkiem nie będzie on dla ciebie nieprzyjemny bądź niekomfortowy. Jak zatem wygląda to w przypadku makijażu permanentnego? Czy jeśli zdecydujesz się podkreślić w ten sposób brwi i oczy, czeka cię kilka godzin horroru, czy może jednak nie masz się czego obawiać?

Całe szczęście odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Makijaż permanentny nie jest bolesny, o ile oczywiście wykona się go w prawidłowy sposób. Lekko nieprzyjemne doznania może wywołać jedynie korekcja ust czy tatuowanie powiek, jednakże w obu przypadkach przed wprowadzeniem barwnika pod skórę stosuje się specjalistyczne kremy znieczulające, które przygotowują ciało do zabiegu. Nie martw się zatem, bo na pewno nic strasznego nie poczujesz. W porównaniu do wizyty u dentysty ten zabieg może być nawet przyjemny.

Pamiętaj jednak, aby na taki makijaż wybrać się do sprawdzonego i zaufanego gabinetu. Koniecznie przeczytaj na jego temat opinie i pod żadnym pozorem nie oszczędzaj na własnym zdrowiu czy urodzie.

Warto odwiedzić: makijaż permanentny Poznań.