Jak przebiega peeling medyczny?


Peelingi medyczne wydają się cieszyć coraz większą popularnością. I bez wątpienia nie jest to przypadek. Medycyna estetyczna oferuje tego typu zabiegi wiedząc o ich skuteczności. Podobnie jak powiększanie ust daje widoczne i trwałe efekty, tak też i peeling jest przynosi.
A jak wygląda taki zabieg? Pierwszym etapem jest dogłębne oczyszczenie oraz odtłuszczenie skóry. Dzięki temu nakładane później preparaty bez problemu wnikają wgłęb komórek, regenerując je, odżywiając, a tam, gdzie trzeba, poprawiając też elastyczność. Wszystko to sprawia, że peelingi te znajdują szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry. Peeling kawitacyjny Poznań. Ostatnim etapem jest neutralizacja użytego wcześniej kwasu owocowego oraz nałożenie na skórę preparatów nawilżających.
Aby efekt peelingu był doskonały i trwały, zabieg powtarza się w kilku seriach. Najlepsze efekty przynoszą serie powtarzane co trzy tygodnie przez okres kilku miesięcy. Wtedy skóra nabiera zupełnie nowego wyrazu, staje się jednolita kolorystycznie, gładka i naturalnie lśniąca.

Polecane: Prezentowe kosze świąteczne i upominki.